Bugun...


Başkan Mustafa Helvacıoğlu’ndan Tekirdağ Ziyaretleri
Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, 10 Ocak 2020 Cuma günü Tekirdağ’da Keşanlı işadamları Yalçın Şen ve Turgay Tarhan ile birlikte bir dizi ziyaretlerde bulundu.

facebook-paylas
Tarih: 10-01-2020 23:02
Başkan Mustafa Helvacıoğlu’ndan Tekirdağ Ziyaretleri
+ -
Reklam

                                     TEDAŞ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ
  Helvacıoğlu, ziyarette ilçemizdeki elektrik yatırımları, şehir içi aydınlatmalarının artırılması ve işbirlikleri konusunda görüş alışverişinde bulunarak Keşan Belediyesi tarafından yapılan yeni yol ve çarşı düzenlemelerinin  elektrik altyapısını da görüştüklerini belirterek, sıcak karşılaması nedeniyle TEDAŞ Bölge Müdürü Ferruh Beceren’i ziyaret ettiklerini belirtti. Beceren’de bu ziyaret nedeniyle Helvacıoğlu ve beraberindekilere teşekkür etti.

                              TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAK ZİYARETİ;

    Helvacıoğlu ve beraberindekiler daha sonra Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ı makamında ziyaret etti.
   Helvacıoğlu, bölgenin kalkınması ve vatandaşların refahının artırılması için yapılabilecek işbirlikleri konusunda istişarelerde bulunduklarını belirterek “ Başkanımızın belediyecilik tecrübelerinden faydalandık. Ortak amacımız vatandaşlarımızın mutluluğudur. Bizleri konuk eden Sayın Albayrak’a teşekkür ederim” dedi.

         Albayrak da ziyaret nedeniyle Helvacıoğlu ve beraberindekilere teşekkür ederek, “Bölgedeki belediyelerimizin bu anlamdaki ziyaretleri bölgemizin kalkınması ve gelişmesi için parti ayrımı gözetmeksizin başkanlarımızın birbirlerini ziyareti çok önemlidir” şeklinde konuştu.

                          SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANI CÜNEYT YÜKSEL’İ ZİYARE

    Albayrak ziyaretinden sonra Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e ziyaret gerçekleşti.

  Helvacıoğlu, “Gelecek planlamaları hakkında bölgemizi geliştirmek adına yapılacak çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulunduk. Keşan ve bölgemizde yaşayan vatandaşlarımıza en güzel hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bugün bizleri ağırlayan Sayın Yüksel’e teşekkür ederim” dedi. Yüksel’de ziyareti nedeniyle Helvacıoğlu’na teşekkür etti.
Kaynak: Ergene Gazetesi

Editör: Hasan GİRGİN

Bu haber 133 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI