Reklam
Bugun...


MUSTAFA DÖNMEZ “ERGENEDEKİ SORUNLARA NEŞTER VURMA ZAMANI GELMİŞTİR” !
Uzman Dr. Mustafa Dönmez Belediye Başkanlığı Ergene aday adaylığını açıkladı.

MUSTAFA DÖNMEZ “ERGENEDEKİ SORUNLARA NEŞTER VURMA ZAMANI GELMİŞTİR” !
+ -
Reklam

Uzman Dr. Mustafa Dönmez Ak Parti Ergene Belediye Başkanı aday adalığını parti binasında açıkladı. Aday adaylık açıklamasına çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Ak Parti Ergene Belediye Başkan A. Adayı Uzman Dr. Mustafa Dönmez adaylığını şu ifadelerle açıkladı.

AK PARTİ ERGENE BELEDİYE BAŞKANLIĞI ADAY ADAYLIĞIMI DUYURMAK ÜZERE HUZURLARINIZDAYIM

“Kıymetli Ak Parti ilçe Başkanım Kıymetli MHP ilçe başkanım Kıymetli Muhtarlarım Önceki dönem belde başkanlarım, Önceki dönem Ak Parti ilçe başkanlarım Ak Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları üyeleri, gençlik kolları üyeleri, parti üyeleri,  Milliyetçi Hareket Partisi üyeleri Ergeneye gönül vermiş hemşerilerim, dostlarım, arkadaşlarım, akrabalarım ve güzide basın mensupları. Bugün beni burada yalnız bırakmayan çok değerli hanımefendiler, beyefendiler. Hepinizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum. Ak parti Ergene Belediye Başkanlığı Aday Adaylığımı duyurmak üzere huzurlarınızdayım. Ben Uzman Doktor Mustafa Dönmez. Sağlıkta 12 yıl, yönetici 15 yıl cerrah ve 25 yıl doktor olarak kendini hastalarına adamış biriyim.1 yıl Trakya Üniversitesi Anatomi Anabilim dalında Asistan doktor 5,5 yıl Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Genel Cerrahi Asistanı 1 yıl Sivas Askeri Hastanesinde Tabip Asteğme2 yıl Amasya Suluova Devlet Hastanesinde Genel Cerrah olarak zorunlu hizmet 2 yıl Tekirdağ Saray Devlet hastanesi Başhekimliği, Tekirdağ Kamu Hastaneleri Tıbbi Hizmetler Başkanlığı, Tekirdağ Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği, Tekirdağ İl Sağlık Müdürlüğü son olarak ta Tekirdağ Sağlık Hizmetleri Başkanı olarak görev yaptım Bugün yönetici olarak yaptığım işleri burada saymayacağım. Ancak Şunu söylemeliyim ki, Bulunduğum hiçbir görevde Rabbimin yardımı ile yakınlarımın, iş arkadaşlarımın, ailemin yüzünü kara çıkarmadım.”

ERGENEDE YENİ UFUKLAR AÇACAĞIZ

“Ergene için yeni bir yolun başındayız. Yepyeni bir gelecek için birlikte hareket edeceğiz. Bu topraklara sahip çıkmak için hep birlikte çalışacağız. Bir hemşehriniz olarak bu topraklarda doğmuş büyümüş biri olarak Ergene’de gönül belediyeciliğine adayım. Toplumun her kesimini kucaklayan bir Ergene istiyoruz. Ergeneye yapacağımız hizmetlerle anılmak istiyoruz. Kıymetli Hemşehrilerim İnsanı yaşat ki devlet yaşasın felsefesini düstur edineceğiz. Vatandaşla belediye arasında gönül köprüleri kuracağız. Halkımızın kalbini kazanacağız . Bu bizim tek hedefimiz ve Partimizin varlık sebebidir. Kapımızı çalmayanın kapısını çalacağız. Esnafın yanında, çiftçinin yanında, işçinin yanında olacağız.  Ahilik kültürü içinde hareket eden bir ergene olacağız. Ergenede yeni ufuklar açacağız. Gençlerimizin, kadınlarımızın, Ergenede tüm kesimlerin karar alma mekanizmasında yer aldığı şeffaf bir belediye olacağız. Geleceğimizin teminatı gençlerimiz için yeni spor alanları, vatandaşımız için yeni kültür sanat alanları oluşturacağız. Üniversitelerle, kamu kurumlarıyla işbirliği içinde olacağız. Engelsiz bir Ergene inşa edeceğiz, olumsuz çevresel etkileri en aza indireceğiz.”

ERGENEYİ HEP BERABER İNŞA EDECEĞİZ.

“Öğrenciliğimden başlayarak 99 yılından beri Gölcük depremi, Kahramanmaraş depremi,covid19 pandemisi,Modex2021,Modex 2023 ülkemizi ve dünyayı ilgilendiren afetlerde ve uluslararası tatbikatlarda görev aldım. Afetlere hazır olan, hatta afetlerde çevresine yardım edebilecek bir Ergeneyi hep beraber inşa edeceğiz.”

ANCAK İLÇEMİZİN KANGREN OLMUŞ SORUNLARI VARDIR VE BUNLARA NEŞTER VURMA ZAMANI GELMİŞTİR.

“Bugüne kadar bu ilçeye çivi çakan, taş üstüne taş koyan önceki dönem belde başkanlarına ve mülki amirlerine minnettarız. Ancak ilçemizin kangren olmuş sorunları vardır ve bunlara neşter vurma zamanı gelmiştir. Akıllı şehirlerin konuşulduğu bir yüzyılda Ergenenin artık zaman kaybına tahammülü yoktur. Polemiklerden uzak, zenginlikleri ile konuşulan bir ilçe hayal ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Ergeneyi AK Partinin gönül belediyeciliği ile tanıştıracağız. Yolumuz açık olsun, ufkumuz acık olsun. Tüm güzel şeyler Ergene İçin olsun. Beni yalnız bırakmadınız. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Saygılarımı sunuyorum.” İfadelerini kullandı.

AK Parti Ergene Belediye başkanlığı aday adaylığını açıklayan Dr. Mustafa Dönmez konuşmasını gerçekleştirdikten sonra vatandaşa karanfil dağıtıp lokma ikramında bulundu.
Kaynak: Ergene Gazetesi

Editör: Hasan GİRGİN

Bu haber 208 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI