Bugun...


Mustafa Helvacıoğlu, dijitalleşme ve e-ticarete dikkat çekti
Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, sosyal medya konusunda danışmanlık hizmeti veren Trendlim10 Ajans firması yetkilileri Ahu Gözde ve Can Çiçek’i işyerlerinde ziyaret etti.

Mustafa Helvacıoğlu, dijitalleşme ve e-ticarete dikkat çekti
+ -
Reklam

Ziyarette Helvacıoğlu, Can ve Çiçek’e çalışmalarında başarılar dilerken, Keşan’ın e-ticarete hazır olması gerektiğini ifade etti.

Keşan’daki firmaların dijitalleşme ve e-ticaret konusunda tüm adımları atması gerektiğine dikkat çeken Mustafa Helvacıoğlu, “Keşan’da sosyal medya danışmanlığı yapan ‘Trendlim10’ firması sahipleri genç girişimcimiz Ahu Gözde ve Can Çiçek’i ziyaret ettik.  e-ticaretin Keşan’da gelişimi üzerine firmamız ile değerlendirmede bulunduk. Firmamız, günümüz dünyasında çok önemli bir yere sahip olan, her an, her dakika, vakit geçirmek, bakmak, yeni bir şeyler görmek, öğrenmek ve satın almak için girdiğimiz Sosyal Medya başta olmak üzere çeşitli medya alanlarda danışmanlık hizmeti veriyor.  Keşan’da e-ticaretin gelişimi ve e-ticaret trendleri konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Her konuda her zaman en önde hareket eden ve öncü olan Keşan'ımızın bizce dijital dünyada da en önde olması gerekiyor. Dijitalleşen dünyada sosyal medyada tanınan ve satış yapan firmalarımız bir adım öne geçiyor ve daha fazla kazanıyor. e-ticaret Keşan’ın ticari hayatında büyük bir öneme sahip olmaya başladı. İşletmelerimiz bu konuda cesaretlendirilmeli ve bilinçlendirilmeli. Nasıl büyüyeceğimizi ve hangi sektörlerde gelişeceğimizi çok iyi belirlememiz gerek. Keşan’daki firmalarımız neden dünya pazarına açılmasın? Genç kardeşlerimiz ihracatın en kolay yolunu gösteriyor. Sosyal Medya Danışmanlığı yapan, Keşan'ımızın ekonomisine katkı sağlayan firmamıza, genç kadın girişimcimiz Ahu Gözde ve Can Çiçek'e başarılar diliyoruz.” dedi.
Kaynak: Ergene Gazetesi

Editör: Hasan GİRGİN

Bu haber 188 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI