Bugun...


SÜLEYMANPAŞA’NIN KIRSAL MAHALLELERİNDE TOPLU ULAŞIM HİZMETİ BAŞLIYOR

SÜLEYMANPAŞA’NIN KIRSAL MAHALLELERİNDE TOPLU ULAŞIM HİZMETİ BAŞLIYOR
+ -
Reklam

Vatandaşlara kaliteli ve güvenli bir ulaşım hizmeti sağlamak amacıyla çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Süleymanpaşa’nın kırsal mahalleleri için toplu taşıma hizmetini başlatıyor.

26 Ekim 2023 Perşembe günü itibariyle TEKULAŞ’a bağlı 40-41-42-43-44-45-46 No’lu hatlar, her hafta perşembe günü Süleymanpaşa’nın kırsal mahallelerinde vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. Vatandaşlarımız hatlarla ilgili saat, güzergâh ve tarife bilgilerine www.tekulas.com.tr internet adresinden ulaşabilirler.

Ulaşım alanında yenilikçi ve sürdürülebilir projelerle Tekirdağ’da ilkleri gerçekleştiren, çağın getirdiği teknolojik imkânları, insanların günlük hayatını kolaylaştıracak ve ulaşımda artı bir değer katacak şekilde hizmete yönlendiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Süleymanpaşa’nın kırsal mahallelerine yönelik toplu taşıma hizmeti ile birlikte bu güzergâhta önemli bir ihtiyacı daha karşılamış olacak.

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK: “VATANDAŞLARIMIZA KALİTELİ VE GÜVENLİ BİR TOPLU ULAŞIM HİZMETİ VERMEK İÇİN ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YAPIYORUZ”

Önemli bir hizmeti daha hayata geçirdikleri için duyduğu memnuniyeti ifade eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak toplu taşımanın önemini biliyor ve vatandaşlarımıza kaliteli ve güvenli bir toplu ulaşım hizmeti vermek için önemli çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda Süleymanpaşa ilçemizin kırsal mahallelerinde faaliyet gösterecek hatlarımızı da vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Süleymanpaşa ilçemizin kırsal mahallelerinde hizmet verecek olan hatlarımızın halkımız için hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.
Kaynak: Ergene Gazetesi

Editör: Hasan GİRGİN

Bu haber 159 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
YUKARI