• HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
  • DİĞER

Helvacıoğlu’ndan Edirne’de Verimli Ziyaretler

ABONE OL
5 Aralık 2019 01:27
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Helvacıoğlu ilk olarak Çevre ve Şehircilik il Müdürü Abdullah Bülbül, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Salih Akbulut,,İl Tarım ve Orman Müdürü Atilla Bayazıt, Edirne Çevre Koruma Vakfı Müdürü Ali Erarslan, Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı’yı ziyaret etti.

EDİRNE’MİZDE KURUMLARIMIZI ZİYARET EDEREK 2020’YE HAZIRLIKLARA DEVAM EDİYORUZ

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu Kurum ziyaretlerine ilk olarak Çevre ve Şehircilik Müdürü Abdullah Bülbül’den başladı.

Helvacıoğlu Bülbül’e Keşan Belediyesi’nin yeni çalışmalarımızı anlattı ve devam eden çalışmalarla ilgili bilgi alarak, 2020 yılında gerçekleştirilecek yatırımlar için planlamalara devam edildiğini söyledi.

HELVACIOĞLU; GIDA OSB’Yİ BÖLGEMİZE KAZANDIRMAK ADINA ADIM ADIM İLERLİYORUZ

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Salih Akbulut’u ziyaret Eden Helvacıoğlu, Keşan’ın geleceğini teknoloji ve Gıda OSB ile daha da ileriye götürmek adına çalıştıklarını vurguladı.

Helvacıoğlu, Keşan’ın Sanayi ve Teknoloji konusundaki gelişmeleri takip etmesi ve çağa ayak uydurması için de görüşmeleri sürdürdüklerini de dile getirerek, Keşan’a Gıda OSB ile birlikte istihdam yaratılarak, büyüyeceğini ve gelişeceğini de belirtti.

HELVACIOĞLU;  KEŞAN, ENEZ, İPSALA ÜÇGENİNDE TARIM ÇALIŞTAYI YAPILMASI TAVSİYESİNDE BULUNDU

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ilk olarak İl Tarım ve Orman Müdürü Atilla Bayazıt’ı ziyaret ederek, Keşan’a ve bölgemize katma değer sağlayacak olan tarıma dayalı sanayinin gelişimi ve Hamzedere bölgesinde ürün çeşitliliğini sağlamak adına fikir alışverişinde bulundu.

Helvacıoğlu, yol haritasının belirlenmesi amacıyla; başta Edirne Valisi Ekrem Canalp olmak üzere Milletvekili Fatma Aksal’ın da önderliğinde; tarım turizmi, tarımsal ürün çeşitliliği, yöresel ürünler, su ve deniz ürünleri, tarıma dayalı sanayinin gelişimi gibi başlıkları bir arada bulunduran bir çalıştayın yapılmasına ihtiyaç olduğu konusunda görüşlerini dile getirdi.

EDİRNE ÇEVRE KORUMA VAKFI’NDAN TAM DESTEK; YEL DEĞİRMENLERİ KEŞAN’A ÇOK YAKIŞACAK

Helvacıoğlu daha sonra Edirne Çevre Koruma Vakfı Müdürü Ali Erarslan’ı ziyaret etti.

Helvacıoğlu, ziyaret sırasında Vali Ekrem Canalp önderliğinde Çevre Koruma Vakfı tarafından Keşan’a konulmaya başlayan taksi durakları da dahil olmak üzere her geçen gün Keşan için birlikte projeler üretildiğini,  Keşan’ın Edirne’nin görünen yüzü olması için büyük uğraşlar verdiklerini dile getirdi.        

HELVACIOĞLU, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖNDER ARPACI’YI ZİYARETİNDE
“EĞİTİM BELEDİYECİLİĞİ ANLAYIŞI İÇİN EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ” DEDİ

Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı’yı ziyaret ederek, eğitim belediyeciliği adına çalışmaları paylaştıklarını belirten Helvacıoğlu “ Eğitim adına yeniliğin öncüsü olacak, belediyecilik anlayışımız ile de yeni eserler ortaya koyacağız” dedi.

DEVLET SU İŞLERİ’İNDE 2020 YILI YATIRIM PROGRAMINDA KEŞAN’I GÖRÜŞTÜK

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Edirne’de son olarak Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Helvacıoğlu, Bölge Müdürü Nesip Özden’e yapılan çalışmalar için teşekkür ederek, yeni projeler için hazırlıklara devam ettiklerini iletti.

Ziyaretlerin ardından bir değerlendirmede bulunan Helvacıoğlu, verimli bir gün geçirdiklerini belirterek, tüm kurum müdürlerine teşekkür etti ve Keşan’ı daha da geliştirmek için tüm kurumlarla işbirliği içerisinde olacaklarını vurguladı.

 

KAYNAK: Hasan GİRGİN

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.