• HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
  • DİĞER

Başkan Mustafa Helvacıoğlu’ndan Tekirdağ Ziyaretleri

ABONE OL
10 Ocak 2020 23:02
0

BEĞENDİM

ABONE OL

                                     TEDAŞ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ
  Helvacıoğlu, ziyarette ilçemizdeki elektrik yatırımları, şehir içi aydınlatmalarının artırılması ve işbirlikleri konusunda görüş alışverişinde bulunarak Keşan Belediyesi tarafından yapılan yeni yol ve çarşı düzenlemelerinin  elektrik altyapısını da görüştüklerini belirterek, sıcak karşılaması nedeniyle TEDAŞ Bölge Müdürü Ferruh Beceren’i ziyaret ettiklerini belirtti. Beceren’de bu ziyaret nedeniyle Helvacıoğlu ve beraberindekilere teşekkür etti.

                              TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAK ZİYARETİ;

    Helvacıoğlu ve beraberindekiler daha sonra Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı makamında ziyaret etti.
   Helvacıoğlu, bölgenin kalkınması ve vatandaşların refahının artırılması için yapılabilecek işbirlikleri konusunda istişarelerde bulunduklarını belirterek “ Başkanımızın belediyecilik tecrübelerinden faydalandık. Ortak amacımız vatandaşlarımızın mutluluğudur. Bizleri konuk eden Sayın Albayrak’a teşekkür ederim” dedi.

         Albayrak da ziyaret nedeniyle Helvacıoğlu ve beraberindekilere teşekkür ederek, “Bölgedeki belediyelerimizin bu anlamdaki ziyaretleri bölgemizin kalkınması ve gelişmesi için parti ayrımı gözetmeksizin başkanlarımızın birbirlerini ziyareti çok önemlidir” şeklinde konuştu.

                          SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE BAŞKANI CÜNEYT YÜKSEL’İ ZİYARE

    Albayrak ziyaretinden sonra Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e ziyaret gerçekleşti.

  Helvacıoğlu, “Gelecek planlamaları hakkında bölgemizi geliştirmek adına yapılacak çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulunduk. Keşan ve bölgemizde yaşayan vatandaşlarımıza en güzel hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bugün bizleri ağırlayan Sayın Yüksel’e teşekkür ederim” dedi. Yüksel’de ziyareti nedeniyle Helvacıoğlu’na teşekkür etti.

KAYNAK: Hasan GİRGİN

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.