• HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
  • DİĞER
  • ERGENE GAZETESİ
  • Kamu Binaları Da Süleymanpaşa Belediyesinin Koruması Altında

Kamu Binaları Da Süleymanpaşa Belediyesinin Koruması Altında

ABONE OL
26 Haziran 2020 11:49
0

BEĞENDİM

ABONE OL

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ VE SOSYAL HİZMET MERKEZİ İLAÇLANDI

Bu kapsamda ilçe sınırları içindeki tüm hastane ve sağlık kuruluşları başta olmak üzere, diğer kamu binaları da düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Son olarak, Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü ve Tekirdağ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi binalarında Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Sağlık İşleri Birimi ekipleri tarafından dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirildi. Kamu güvenliğinin tesis edilmesi için salgın sürecinde sürekli sahada bulunan ve hastalığa yakalanma riski yüksek olan emniyet mensuplarının sağlıklarının korunması amacıyla Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı binalarda düzenli olarak ilaçlama yapılıyor. Aynı şekilde salgın nedeniyle mağduriyet yaşayan herkese ulaşarak yardım eli uzatan ve süreç boyunca çalışmalarına devam eden kurumlardan olan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü binaları da belediye ekipleri tarafından dezenfekte ediliyor. Aynı zamanda bu kurumlardan faydalanan vatandaşların da güvenle kamu kurumlarına gelebilmeleri amaçlanıyor.

YÜKSEL: “ÇALIŞMALARIMIZ SALGININ SON GÜNÜNE KADAR SÜRECEK”

Konu hakkında açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Salgın sürecinde sivil vatandaşlarımızın olduğu kadar kamu hizmeti veren tüm çalışanların da sağlığının korunması bizim için önem arz ediyor. Başta sağlık çalışanlarımız, emniyet mensuplarımız ve belediye personelimiz olmak üzere kamu kurumlarında çalışan tüm hemşehrilerimizin ve ailelerinin sağlığını koruma altına almayı görev biliyoruz. Bu kapsamdaki çalışmalarımız Korona salgınının ilk gününden bu yana devam ediyor, son güne kadar da aynı ciddiyet ve disiplinle, taviz vermeden sürecek. Bu süreçte kamu hizmeti veren başta sağlıkçılarımız olmak üzere tüm hemşehrilerimize de şükranlarımızı sunuyoruz,” diye konuştu.

KAYNAK: Hasan GİRGİN

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.