• HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
  • DİĞER

NUHOĞLU KINADI YILDIRIM PAYLAŞIMI KALDIRDI.

ABONE OL
12 Haziran 2020 00:44
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MHP İlçe Başkanı Menderes Yıldırım“ Özgür-e  Özel’e muamele ellerine sağlık sayın vekilim. Hak ile uslananı etmeli takdir. Takdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.” Paylaşımını yapmış bu paylaşımı üzerine ise CHP Ergene ilçe Başkanı Nuh Nuhoğlu bir basın açıklaması yayınlayarak kendisini kınamıştı.

Bu kınama açıklaması ardından sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımı kaldıran MHP Ergene ilçe Başkanı Menderes Yıldırım CHP İlçe Başkanının yaptığı açıklamaya karşılık basın açıklaması yerine kendi sosyal medya hesabında bir paylaşım daha yaptı. Paylaşımında MHP İlçe Başkanı Yıldırım” Kıymetli Ergeneleriler; Bilindiği üzere TBMM de liderimiz Dr Devlet BAHÇELİ beyin oy kullanmak için meclis salonuna gelmesine müteakip CHP milletvekillerinin yapılan demokratik oylamayı protesto etmeleri münasebeti ile, Liderimiz oyunu kullanamamış ve meclis salonunu terk etmiştir.

Türk Milletinin 1876 yılından bu yana parlamento kültürü olduğu zannedip, bize siyasi ders verdiğini zanneden CHP Ergene ilçe başkanı bilmelidir ki; Türk Milleti 5000 yıllık devlet geleneğine sahip olmakla birlikte, aldığı her kararı zamanın şartlarına göre kurduğu meclisler de almıştır.

Gündeme konu olan durumda, CHP milletvekilleri TBMM deki alınması gereken kararları her zaman ki laka yit protesto şekline sokarak; Meclisi kilitlemek istemişlerdir. Her basın açıklamasında  MHP hedef alan Özgür Özel bilmelidir ki; Türk Milletinin yegane savunucusu MHP’ dir. Beraber yürüdüğünüz yol arkadaşlarınızla MHP önünü kesemeyeceksiniz.. Kamuoyuna saygılarımla bildiririm” ifadesini kullandı.

KAYNAK: Hasan GİRGİN

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.