• HABERLER
 • SERVİS 1
 • SERVİS 3
 • FİNANSİF
 • İNTERAKTİF
 • HESAP
 • DİĞER

TRAKYAKENT HER YERDE

ABONE OL
18 Haziran 2020 12:04
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bölgedeki iklimsel şartlar kapsamında yağışların aralıklarla yoğun olarak yaşanması sebebiyle,Birlik Başkanı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın talimatı doğrultusunda,  Birliğe ait aracın her ne şartta olursa olsun tüm üye belediyelerin ihtiyaçlarınca hizmete hazır durumda olduğu bildirildi.

Başkan Kadir Albayrak yaptığı açıklamada, “Kombine Kanal Açma Aracımız Üye Belediyelerimize durmaksızın hizmet vermeye devam ediyor. Sel baskını olaylarının sıkça yaşanabileceği bir mevsim dönemindeyiz. Buna bağlı olarak aracımıza taleplerde yoğunluk oluyor. Ancak kanal açma aracımız sadece sel baskını olaylarında değil belediyelerimizin her türlü kanalizasyon problemlerine bağlı ihtiyaçları doğrultusunda kullanılıyor. Ekiplerimiz belediyelerimizle koordineli olarak temasta ve her durumda hazır kıta halinde. Bölgemize ve belediyelerimize destek vererek vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarımızı sürdüreceğiz.’’ dedi.

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği TRAKYAKENT’e ait Kombine Kanal Açma Aracının son 10 gün içerisinde hizmet verdiği çalışma programı şu şekilde oluştu;

 1. Tekirdağ Büyükşehir İlçeleri,
 2. Tekirdağ (T) Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu,
 3. Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi,
 4. Kırklareli İli Büyükkarıştıran Beldesi,
 5. Kırklareli İli Ahmetbey Beldesi.

KAYNAK: Hasan GİRGİN

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.