• HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
  • DİĞER
  • ERGENE GAZETESİ
  • PAZAR YERİ ÜZERİNİN KAPATILMASI İŞİ İÇİN İHALEYE ÇIKILDI

PAZAR YERİ ÜZERİNİN KAPATILMASI İŞİ İÇİN İHALEYE ÇIKILDI

ABONE OL
21 Şubat 2024 20:09
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Keşan Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek kapatılma işi, 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19. Maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

Keşan Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde teklifler açılacak ve ihaleye 15 Mart 2024 saat 10.00’a kadar teklif verilebilecek.

Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 15 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak ve yer tesliminden sonra iş 300 takvim günü içinde teslim edilecek.

İhale kapsamında “321,72 ton her çeşit profil, çelik çubuk ve çelik saçlarla karkas, (çerçeve) inşaat yapılması, yerine tespiti (nakliyeler dahildir), 10.383,89 m2 mevcut çelik aşıklar üzerine, 60 mm taş yünü yalıtımlı (üstü 1.20 mm kalınlıkta PVC membranlı, altı 0.60 mm kalınlıkta boyalı galvanizli sac) çatı paneli ile çatı örtüsü yapılması ve diğer işler” yaptırılacak.

Ekonomik açıdan en avantajlı teklifin sadece fiyat esasına göre belirleneceği ihaleye sadece yerli istekliler katılabiliyor.

HELVACIOĞLU: YAPARSA HELVACIOĞLU YAPAR

Gerçekleştirilecek ihale ile ilgili açıklama yapan ve Keşan için çok önemli bir işi daha başarma gururuna eriştikleri için mutlu olduklarının altını çizen Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Keşan ve bölgenin gelişimi için çok önemli bir hizmet ayağı olan pazaryerinin üzerinin kapatılması işini en kısa sürede tamamlayacağız. Hem Keşanlı hem de bölge vatandaşlarına, şehre yakışır bir pazaryeri sunacağız. Esnafın rahatlıkla tezgahını açabileceği, halkın konforlu bir şekilde alışveriş yapabileceği, misafirlerin de güvenerek gelebileceği, şehrin ticari hacmini artıracak üzeri kapalı bir pazaryerine kavuşacak olmanın mutluluğunu taşıyoruz.” dedi.

KAYNAK: Hasan GİRGİN

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

İLAN

This will close in 20 seconds