• HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
  • DİĞER
  • ERGENE GAZETESİ
  • Başkan Yüksel, “Cem Karaca Çok Konuşuyor Boş Konuşuyor”

Başkan Yüksel, “Cem Karaca Çok Konuşuyor Boş Konuşuyor”

ABONE OL
23 Ocak 2020 14:39
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başkan Yüksel, ‘’Çok konuştuğu kadar, boş ta konuşuyor. Keşke bize laf yetiştireceğine, Ergene halkına hükümetin yatırım müjdelerini verebilseydi. Cem Karaca hem Ergene’de yerel seçimlerde başarılı olamamış bir ilçe başkanı olarak,  hem de AK Parti hükümetine Ergene’ye bir çivi çaktıramayan ilçe başkanı olarak anılacak. Yazık, siyasi hayatının ilk yıllarında bu başarısızlığının, gelecek siyasi kariyerini de olumsuz etkileyecek olmasından biz üzüntü duyarız. Yarışarak, hak ederek göreve gelmeyenlerin, Ergene halkının daha adını öğrenemeden, maalesef gelen iki satır yazıyla ilçe başkanlığı görevinden alınmaları da çok dramatik oluyor.

Ankara’da düzenlenen Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongresinde kurulan Ergene Belediyesi standı ile ilgili AK Parti Ergene İlçe Başkanı Cem Karaca eleştiride bulunmuş. Sayın başkan keşke eleştiri yapmadan önce bizden bilgi alsaydı. Projemizi kendisine anlatabilseydik. Siyasetçi olarak çok konuşmasını anlayabiliriz. Ama bir avukat olarak, ön yargı ve yetersiz bilgilerle yaptığı bu açıklamasında olduğu gibi, müvekkillerinin davalarınada bu şekilde giriyorsa, vay o müvekkillerinin haline, diyelim…

Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongresine Trakya’dan proje ile katılan dört belediyeden biri olan Ergene belediyesinin ‘Akıllı Havamdan Suyumdan Haberim Var’ projesine Tekirdağ İl Çevre Müdürlüğü dahil olmak üzere, belediye başkanları ve tüm katılımcılar özel ilgi göstermişlerdir.

Amacı; Çevre ve doğal kaynakların korunması, kalitesinin iyileştirilmesi, etkin, entegre ve sürdürülebilir şekilde yönetiminin sağlanması, her alanda çevre ve iklim dostu uygulamaların gerçekleştirilmesi, toplumun her kesiminin çevre bilinci ile duyarlılığının artırılmasını amaçlayan ve Tekirdağ Temiz Hava Eylem Planına doğrudan katkı sağlamak olan bu projeye, AK Parti ilçe başkanı neden eleştiri yapmak gayretinde olabilir anlayabilmiş değiliz.

Biz belediyeciliği insan odaklı yapıyoruz. Biz Ergene’ye ve Ergene insanına hizmet ediyoruz. Bu projemiz de insan ve çevre odaklı bir projedir. Nihayetinde sağlayacağı toplam fayda ile Ergenemizde hava ve su kalitesini yükselmesini sağlayacak ve insanımız daha sağlıklı bir çevrede yaşayama imkanına kavuşacaktır. Bölgemizde neredeyse her aile bir ferdini kansere kurban veriyor. Ergene belediyesi olarak binlerce kanser hastamızı tedavi için hastanelere taşıdık, taşımayada devam ediyoruz. Bundan sonra Ergene’de yaşayan vatandaşlarımızın bu olumsuz çevre şartlarından daha az etkilenmesini sağlamayı hedefleyen bu projeye, AK Parti ilçe başkanı neden eleştiri yapmak gayretinde olabilir anlayabilmiş değiliz. Kendisine tavsiyemiz bize laf yetiştireceğine, çok konuşacağına AK Parti ilçe başkanı olarak hükümetin hizmetlerini getirsin. AK Parti ilçe başkanı bu güne kadar çok şeyler söyledi. Ne yaptı? Ne bu başkan, ne de diğerleri hiçbir şey yaptıramadı. Ama haksızlık etmeyelim. Eski başkanlardan bir tanesinin dikili bir hastane tabelası var. Kendisi gitti, tabelası Ergene halkına emanet. Çok şükür Ergene halkı hizmet edenle etmeyenleri görüyor. Bizim yaptıklarımızı görüyor. Biz yaparız, biz hizmet ederiz, AK Partili ilçe başkanları konuşur, hem de Cem Karaca gibi boş konuşur”.

KAYNAK: Hasan GİRGİN

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.