• HABERLER
  • SERVİS 1
  • SERVİS 3
  • FİNANSİF
  • İNTERAKTİF
  • HESAP
  • DİĞER
ERGENE’DE MÜGE YILDIZ TOPAK DÖNEMİ BAŞLADI: ‘ERGENE’YE HAK ETTİĞİ HİZMETİ GETİRECEĞİZ’
  • ERGENE GAZETESİ
  • ERGENE
  • ERGENE’DE MÜGE YILDIZ TOPAK DÖNEMİ BAŞLADI: ‘ERGENE’YE HAK ETTİĞİ HİZMETİ GETİRECEĞİZ’

ERGENE’DE MÜGE YILDIZ TOPAK DÖNEMİ BAŞLADI: ‘ERGENE’YE HAK ETTİĞİ HİZMETİ GETİRECEĞİZ’

ABONE OL
7 Nisan 2024 01:11
ERGENE’DE MÜGE YILDIZ TOPAK DÖNEMİ BAŞLADI: ‘ERGENE’YE HAK ETTİĞİ HİZMETİ GETİRECEĞİZ’
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Ergene ilçesinin yeni Belediye Başkanı Müge Yıldız Topak mazbatasını alarak göreve başladı.
31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında Ergene’de kazanan Müge Yıldız Topak oldu. 2 dönem Ergene Belediye Başkanlığı, bir dönemde Velimeşe Belediye Başkanlığı görevini yürüten Rasim Yüksel, 31 Mart Yerel Seçimlerinde aday olmuştu. CHP tarafından yapılan ön seçimi kazanan Rasim Yüksel 3’üncü dönem Ergene Belediye Başkan Adayı olarak yarıştı. Cumhur İttifakı ile seçime giren Müge Yıldız Topak ile Rasim Yüksel’in yarıştığı seçimlerde kazanan Müge Yıldız Topak oldu.
KONFERANS SALONU HINCA HINÇ DOLDU
2 dönem Ergene Belediye Başkanlığı görevini yürüten Rasim Yüksel’i sandıkta deviren Cumhur İttifakı Adayı Müge Yıldız Topak yeni Ergene Belediye Başkanı oldu. Müge Yıldız Topak ve meclis üyeleri, Çorlu ilçe Seçim Kurulu’na gelerek mazbatalarını aldı. Topak’a mazbata töreninde AK Parti Tekirdağ Milletvekili Gökhan Diktaş, AK Parti İl Başkanı Ali Gümüş, Cumhur İttifakı AK Parti Ergene İlçe Başkanı Hasan Şen ve MHP Ergene İlçe Başkanı Nihat Arslan da eşlik etti. Çorlu İlçe Seçim Kurulu’nda düzenlenen mazbata töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Daha sonra Müge Yıldız Topak’ın mazbatası verildi. Sonrasında ise meclis üyelerine tek tek mazbataları teslim edildi.
ERGENE HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ
31 Mart Yerel Seçimlerden başarıyla çıkan Cumhur İttifakı Adayı Müge Yıldız Topak mazbatasını alarak resmen görevine başladı. Mazbata töreninde konuşan Müge Yıldız Topak, “Seçimlerde bizlerden desteğini esirgemeyen Ergeneli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Parti teşkilatlarımıza, sandık görevlilerimize, herkese çok teşekkür ediyoruz. Ergene’ye hak ettiği hizmeti getireceğiz.” dedi.
YÜKSEL’DEN MAKAMI DEVRALDI
Çorlu İlçe Seçim Kurulu’nda mazbatasını aldıktan sonra Ergene Belediyesi’ne giden Müge Yıldız Topak, burada devir teslim töreniyle başkanlık görevini aldı. Ergene Belediyesi’nde düzenlenen devir teslim töreninde Rasim Yüksel’den görevi devir alan Müge Yıldız Topak başkanlık koltuğuna oturdu.
‘EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ BİRLİK BERABERLİĞİMİZ OLACAK’
Ergene Belediyesi önünde halka hitap eden Müge Yıldız Topak, “Ergenemiz için çok anlamlı bir günde yanımda olduğunuz için hepinize en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum. Bu görevin layık görülmesinde emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Seçim süreci boyunca bana inanıp güvenen, desteklerini esirgemeyen tüm Ergeneli hemşerilerime minnettarım. Ergenemiz için belirlediğimiz hedeflere ulaşmak, ilçemizi daha yaşanılabilir, daha yeşil, daha modern bir kent hale getirmek için çok çalışacağız. Eğitimden sağlığa, sosyal hizmetlerden çevre politikalarına kadar birçok alanda projelerimizi hayata geçireceğiz. Gençlerimize daha fazla fırsat sunmak, kadınlarımızın toplumda daha etkin rol almasını sağlamak ve yaşlılarımıza saygı duyulan bir yaşam sunmak önceliklerimiz arasında olacak. Unutmayalım ki bu yolculukta en büyük gücümüz birlik ve beraberliğimizdir. Her birinizin görüşü ve önerisi bizim için değerlidir. Şeffaflık, katılımcılık ve adaletli yönetim, anlayışımızın temel taşları olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle yeni dönemde Ergenemizi hep birlikte daha iyi yerlere taşıma sözü veriyorum. Görev sürem boyunca sizlerle iç içe, sizlerin sorunlarına duyarlı ve çözüm odaklı bir yönetim anlayışı içinde olacağım. Hep birlikte daha güzel bir Ergene için çalışacağız. Bu yolda bana ve meclis üyesi adaylarımıza güvendiğiniz, destek olduğunuz için tekrar tekrar teşekkür ederim. Hepinizin desteği ve önerileriyle Ergenimizi daha güzel yerlere taşıyacağımıza inancım tamdır. Her şey Ergene için, her şey Ergenemiz için, her şey Ergeneliler için.” dedi.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.